Diskuzní téma pro zrakově postižené maséry

07.03.2013 07:50

Na internetu je nově zřízeno diskuzní téma pro zrakově postižené maséry, kteří by se chtěli podělit o své poznatky a zkušenosti s ostatními. Diskuzní téma Maséři bylo zřízeno v rámci Zvukové konference, jejímž autorem a hlavním správcem je Stanislav Brož. Konference je tedy především určena pro všechny české i slovenské zrakově postižené maséry, kteří svou profesi vykonávají v rámci zaměstnání nebo jako samostatně výdělečnou činnost. Konference bude zaměřena na tato témata: výhodné nákupy pomůcek pro maséry, profesní organizace pro zrakově postižené maséry, školící zařízení pro zrakově postižené maséry, účinky masáží na lidský organismus, informace k výdělečné činnosti masérů, pozvánky na akce pro maséry, poznatky a zkušenosti masérů,atd.

Pro ty, kteří již zvukovou konferenci používají, se stačí  přihlásit do konference a otevřít skupinu Komunita. Pokud ještě konferenci nevyužíváte, pak je nutné si stáhnout její instalátor ze stránek www.brozst.cz  z odkazu zvuková konference. Složku pak rozbalíte v adresáři počítače, vstoupit do ní a spustit soubor Zvkonf.exe a pak už se řídit jednotlivými pokyny pro registraci, která je velmi jednoduchá. Pokud byste s instalací potřebovali poradit, pak se můžete obracet emailem na pana Brože. email: konference@brozst.cz

Na závěr ještě připomínáme, že se tato konference liší od ostatních známých emailových konferencí, tím, že se příspěvky do ní nepíší, ale namlouvají. V konferenci naleznete i řadu dalších zajímavých témat.

Petra a Ondřej Dvorští

—————

Zpět