kurz severothajské masáže

20.11.2018 15:01

Vážení kolegové,

Cech ZP masérů připravil pro zájemce kurz (masáž Sevrothajského stylu), který se uskuteční ve dnech 11. -13. 1. 2019 v rekvalifikačním a rehabilitačním středisku v Praze na Dědině. Cena kurzu 2 500,00 Kč zahrnuje, kurzovné a stravování, ubytování si účastníci hradí sami. Kurzovné se hradí na místě v hotovosti. Začátek kurzu je naplánován na pátek 11. 1. 2019 ve 14.00 hod a konec bude v neděli 13. 1. 2019 přibližně v 16.00 hod. Lektory kurzu jsou pan Hlaváček a pan Pospíšil, oba lektoři absolvovali kurz pod vedením pana René Popovského, který tuto techniku uplatňuje a provozuje v Austrálii s velice kladnými ohlasy a zkušenostmi. Na kurz je nutné mít pohodlné oblečení – kraťasy, šortky a bavlněné triko. V přihlášce vyznačte i zájem o ubytování.

Na kurz jsou předběžně přihlášeni: Libuše Divišová , Lenka Joudalová , Renáta Koutná, Miroslava Mečířová, Ivan Talský, Vladimír Tichý, Jindřich Klein,  David Kabát, Peter Gombárik. Prosíme všechny předběžně nahlášené, aby také potvrdili svou účast a zaslali vyplněnou přihlášku.

Přihlášku na kurz je nutné zaslat nejpozději do 31. 12. 2018 na email cechzpmaseru65@gmail.com nebo poštou na adresu Cech ZP masérů Stará Kysibelská 602, 360 09  Karlovy Vary. Pro další informace se obracejte na pana Hlaváčka tel. 605 716 897.

Thajská masáž využívá metod protahování problematických partií a stlačování bodů v tzv. energetických centrech. Působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách v dané části těla. Severní Thajská masážní škola je hodně podobná osteopatické metodě, kde se neřeší jen jedno problematické místo, ale i napojené svaly, chrupavky a šlachy, dieta a stresová hladina.                                                            

 

přihláška je ke stažení zde

Josef Hlaváček

                                                                           cechmistr               

 

 

 

—————

Zpět