Podhajská 2014

01.04.2014 12:54

Pobyt v pensionu Quatro v Podhájské na Slovensku

TyfloCentrum Karlovy Vary připravilo ve spolupráci s OO SONS Karlovy Vary pro své klienty a další zájemce zahraniční pobyt ve známém středisku Podhájská na Slovensku. Pobyt se uskuteční v termínu od soboty 16. srpna do soboty 23.srpna 2014.

Pension Quatro se nachází 350 metrů od světově proslulých termálních koupelí, které mají blahodárné účinky pro lidi trpící záněty horních cest dýchacích, průduškami, koupele působí bláhodárně i při doléčování zlomenin, na revmatismus, cévní choroby, bolesti kloubů, páteře, kožní onemocnění a další. V případě ošklivého počasí jsou zde i kryté římské lázně, které mají stejnou termální vodu, jejichž součástí jsou i další lázeňské procedury jako např. masáže, 5 druhů sauny, Kleopatřina koupel.

V pensionu jsou k dispozici dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizorem, barem a wifi připojením, na chodbě je k dispozici varná konvice. Pokoje v prvním patře mají vlastní balkónek s venkovním posezením, pokoje v přízemí mají také venkovní posezení. Stravování je podáváno ve společné jídelně, kde se od 7:30 do 9:30 hod vydávají snídaně. Tato místnost je vybavena i malou kuchyňkou, která by byla přítomným k dispozici v případě, že by si chtěli připravit nějaké jídlo a současně bude využívána jako společenská místnost. V areálu venkovního koupaliště s pěti bazény s termální vodou je také široká nabídka bufetů, kde se dá zajistit menu za okolo 4 Eur. V rámci pobytu se uskuteční jeden zájezd např. Gabčíkovo nebo Velký Meder do okolí Podhajské, což je zahrnuto do ceny pobytu, stejně jako 5 celodenních vstupů do termálních koupelí. Během pobytu se dále uskuteční společenský večer s posezením u tradičních slovenských specialit.

Předběžná cena pobytu je 5.000,- Kč, konečná cena může být odlišná vzhledem k pohybům cen Eura.

V ceně je zahrnuto: ubytování se snídaní, 5 celodenních vstupů do termálního koupaliště, společná doprava a zájezd do okolí Podhajské, ochutnávka specialit a vína.

V ceně není zahrnuto: pojištění do zahraničí

Vzhledem k tomu, že o pobyty v tomto středisku je velký zájem musíme již v dubnu potvrdit tento termín, proto potřebujeme do konce března 2014 zaslat vyplněné přihlášky. Zálohu ve výši 3.000,- Kč je nutné uhradit  do 31.3.2014. Doplatek je nutno uhradit do 20.7.2014 a do 5.srpna obdrží všichni přihlášení závěrečné pokyny s přesnými informacemi a dopravními dispozicemi. Vyplněné přihlášky zasílejte na střediska TyfloCentra Karlovy Vary. Zálohu lze uhradit převodem na bankovní účet uvedený v zápatí, v hotovosti na střediscích TyfloCentra Karlovy Vary nebo zaslat poštovní poukázkou na adresu: TyfloCentrum Karlovy Vary, Stará Kysibelská 602, 360 09 Karlovy Vary.

Přihláška ke stažení zde  přihláška pobyt Podhájská.doc

                                                     

—————

Zpět