Pozvánka na setkání členů cechu ZP masérů

11.10.2017 14:13

Vážení kolegové,

tímto dopisem bych Vás rád pozval na setkání masérů našeho Cechu, kde bychom Vám představili Masáž Thajského Stylu.
Ukázky této techniky by provedli - Karel Pospíšil, Josef Hlaváček a další kolegové, co tento kurz absolvovali. Myslím si, podle reakcí kolegů, i mne samotného, že tento kurz byl velice přínosný , proto bych doporučil co největšímu počtu našich kolegů, aby se zúčastnili těchto ukázek, s tím, že by mohli absolvovat tento základní kurz masáže Thajského Stylu v únoru  a poté i navazující v létě. V únoru 2018 se uskuteční tento kurz, který povedu s p. Pospíšilem. V létě příští rok bude navazující kurz masáže Thajského Stylu  s lektorem p. René Popovským z Austrálie.
    Nyní se vraťme k setkání v listopadu, které se uskuteční v Karlových Varech v pátek 10. až sobotu 11. listopadu. V pátek bude v dopoledních hodinách zahájen seminář  a přibližně od 18.00 hod se uskuteční Podzimní turnaj v simulované střelbě.

V sobotu 11.listopadu bude od 9.30 hodin probíhat 2.část semináře Během obou dvou dnů může probíhat výměna  Vašich zkušeností z praxe s případnou ukázkou technik, které se Vám osvědčily. V sobotu 11.11.2017 se uskuteční odpoledne shromáždění severozápadní oblasti a večer ples OO SONS Karlovy Vary a  TyfloCentra Karlovy Vary, hostem plesu budou Malá muzika Nauše Pepíka, Duo Aramis a Radek Žalud, známí z TV Šlágr. Slosovatelné vstupenky budou k dispozici k zakoupení při setkání členů cechu a cena vstupenky je 150,- Kč. Na ples i z plesu je zajištěna společná doprava. Pro všechny účastníky je možné zajistit ubytování již od čtvrtku do soboty  nebo i ze soboty na neděli v pensionu Hubertus v Karlových Varech, kam je zajištěna i společná doprava.

Účastnický poplatek 1 000,- Kč (3 noci) zahrnuje: 2x nocleh, 3x snídani, 2x oběd a 2x večeři.

Účastnický poplatek 700,- Kč (2 noci) zahrnuje: 1x nocleh, 1x večeři, 2x snídani a 1x oběd.

Všem členům cechu bude uhrazen jeden nocleh z cechu.

Účastnické poplatky nelze hradit bankovním převodem, proto je zasílejte poštovní poukázkou na adresu Cech ZP masérů, Stará Kysibelská 602, 360 09 Karlovy Vary nejpozději do 31.10.2017, nebo je možné uhradit na místě. Součástí pozvánky je přihláška na setkání, ve které je nutné vyznačit zájem o ubytování a způsob platby. Vyplněné přihlášky je nutné zaslat nejpozději do 31. 10.2017  na adresu Cech ZP masérů, Stará Kysibelská 602, 360 09 Karlovy Vary nebo na email pavel.rogalo@seznam.cz. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obracejte se na tel. 603 265 875 p. Rogaczewski, pan Hlaváček 605 716 897 nebo email pavel.rogalo@seznam.cz.

Po zaslání vyplněné přihlášky, obdrží všichni přihlášení, nejpozději do 4.listopadu podrobné informace k programu a dopravní dispozice na místo ubytování.

 

Josef Hlaváček,                               Pavel Rogaczewski

Cechmistr                                        zástupce cechmistra

  přihláška setkáni listopad 17.doc                                                             

—————

Zpět