Pozvánka na shromáždění cechu

16.05.2017 12:34

Pozvánka na shromáždění cechu ZP masérů

Zveme všechny členy Cechu ZP masérů, na shromáždění cechu, které se uskuteční v rekvalifikačním a rehabilitačním středisku v Praze  na Dědině, v sobotu 10.června 2017. Na shromáždění bude pozván i zástupce SONS ČR, který přinese aktuální informace o EET.

V pátek 9. června se ve večerních hodinách uskuteční zasedání Rady starších cechu ZP masérů.

Shromáždění bude v sobotu 10.června 2017 od 9.30 hod do 12ti hod a  ve 13.00 hod naváže setkání absolventů kurzu masér rekvalifikačního střediska v Praze na Dědině. Od 14.30 hod bude připraven program se semináři: antimigrenózní techniky – předvede sl. Teicherová s asistencí p. Hlaváčka, cviky na overballu – p. Hladík, lymfodrenáž – p. Poskočil a Brewsova masáž sl. Půtová. Semináře jsou zdarma. V průběhu odpoledne se uskuteční turnaj v simulované střelbě o pohár Cechmistra.

Pozvánku na setkání absolventů bude rozesílat ředitelka střediska Dědina paní Modráčková.

Pro účastníky akce, kteří přijedou již v pátek, je možné zajistit večeři ze střediska Dědina a v případě zájmu sobotu snídani. Obě jídla jsou v celkové hodnotě 100,-Kč. Tato jídla si hradí na místě každý sám. Na sobotní večer je připraveno společné posezení, kdy bude připraveno na prodej malé občerstvení např. káva, čaj zájemci si budou moci zakoupit chlebíčky a další nápoje. V rámci tohoto posezení bude probíhat vzájemná výměna zkušeností z praxe. V sobotu mají členové cechu uhrazen oběd, doprovod si hradí oběd sám.

Pro všechny účastníky seminářů a shromáždění je možné zajistit ubytování na Dědině, cena 200,- Kč/osoba a noc. Veškeré platby bude možné provést u prezence před shromážděním a nebo již v pátek.

Součástí pozvánky je přihláška na shromáždění, ve které je nutné vyznačit zájem o ubytování, stravování. Vyplněné přihlášky je nutné zaslat nejpozději do 2.června na adresu uvedenou v zápatí nebo na email pavel.rogalo@seznam.cz Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obracejte se na  tel. 605 716 897 pan Hlaváček nebo tel. 603 265 875 p. Rogaczewski

Program shromáždění:

1. Zahájení, seznámení s programem - p. Josef Hlaváček,Pavel Rogaczewski

2.Kontrola usnesení z posledního shromáždění - p. Josef Hlaváček, Pavel Rogaczewski

3.Zpráva o činnosti Cechu od listopadu 2016  do května 2017 - přednese Josef Hlaváček, Pavel Rogaczewski

4.Zpráva o hospodaření Cechu od listopadu 2016  do května 2017  -přednese Martina Brožová, Pavel Rogaczewski

5.Evidence členů a placení členských příspěvků - Pavel Rogaczewski, Martina Brožová

6. Zpráva delegáta z celorepublikového shromáždění – Josef Hlaváček

7. Návrhy na kurzy pro období září 2017 - červen 2018

8. příprava podzimního pobytu cechu v Karlových Varech

9. diskuze.

10.Závěr

Předpokládaný konec shromáždění ve 12 hodin.

!!!!!Pokud budete nahlašovat účast u nás, nemusíte se nahlašovat již u paní Modráčkové.!!!!!!!!!!!!

 

Dopravní dispozice:

Metrem na zastávku Nádraží Veleslavín, zde nastoupit na autobus č.142, vystoupit na zastávce Sídliště na Dědině. Autobus jezdí zhruba v 8minutových intervalech.

Metrem na Nádraží Veleslavín, nastoupit na autobus č.119, autobus jede v 8minutových intervalech. Pozor zastávka Dědina je jen na znamení!!!!! 

Cechmistr                                  zástupce Cechmistra                                                           

Josef Hlaváček                                      Pavel Rogaczewski

 

 Přihláška ke stažení ZDE 

—————

Zpět