Rehabilitační pobyt pro členy cechu ZP masérů

27.09.2016 16:39
Pobyt v Karlových Varech

Cech ZP masérů ve spolupráci s TyfloCentrem Karlovy Vary o.p.s. připravil pro své členy a další zrakově postižené zájemce  rehabilitační dotovaný pobyt v penzionu Hestia v Karlových Varech. Pobyt se uskuteční v termínu od středy 9.listopadu do  neděle 13.listopadu 2016.

 

Nabízený program: na základě zjištěného zájmu členů cechu je připraven seminář sedativní masáž hlavy a obličeje pod vedením Josefa Hlaváčka, přednáška MUDr. Špišáková – Zásady první pomoci, MUDr. Jiří Prokop – problematika očních onemocnění a jejich prevence. Během pobytu se uskuteční výměna zkušeností z praxe spojená s praktickými ukázkami vybraných technik, turnaj v simulované střelbě. Firma Spektra seznámí s novinkami v oblasti kompenzačních pomůcek firmy Spektra a odborné sociální poradenství Mgr. Luboš Zajíc. V rámci oslav Dne nevidomých se uskuteční 12. listopadu Ostrovský šlágr bál, kde vystoupí Jiří Zmožek, Mára, Radek Žalud a další účinkující z TV Šlágr.

Při zahájení pobytu budete podrobně seznámeni s programem, který je povinný pro všechny účastníky pobytu, protože se na pobyt podařilo získat dotaci z Ministerstva zdravotnictví. Účastnický poplatek pro účastníky pobytu je ve výši 500,- Kč na osobu.

Ubytování a stravování je zahrnuto do ceny pobytu. Všichni účastníci jsou pojištěni proti úrazu s dlouhodobými následky. Pokud máte úrazové pojištění uzavřené nezapomeňte uvést v přihlášce.

Příjezd na pobyt je ve středu 9.11. 2016 ve večerních hodinách, odjezd v neděli 13. listopadu 2016.  

Ti, kteří se nezúčastní celého pobytu, přijedou např. až v pátek, nemohou být zahrnuti do dotovaného pobytu, ale ubytování a stravování si hradí sami, ale mají možnost se připraveného programu zúčastnit. Pokud přijedete jiný den než ve středu, oznamte tuto skutečnost emailem na pavel.rogalo@seznam.cz nebo telefonicky 603 265 875 Pavel Rogaczewski.

Nezapomeňte si s sebou vzít obuv na přezutí, masérské oblečení, slepeckou hůl, užívané léky a dobrou náladu. Vítán je i hudební nástroj, který ovládáte.

Velmi se těšíme na Vaši účast a věříme, že na konci pobytu budete plni síly, elánu a energie.     

 

                                               Pavel Rogaczewski                                

                                                    vedoucí pobytu

přihláška pobyt .doc

—————

Zpět